Szukaj

Meble laboratoryjne

W tym dziale znajdą Państwo informacje o oferowanym przez ALAB sp. z o.o. specjalistycznym wyposażeniu meblowym do laboratoriów.
ALAB sp. z o.o. jest właścicielem i głównym dystrybutorem jednego z największych polskich producentów mebli laboratoryjnych, firmy POLON - POZNAŃ, ponadto dostarczamy także meble i urządzenia laboratoryjne innych producentów, które uzupełniają ofertę POLONU. Naszą specjalnością jest nie tylko dostarczanie mebli, ale przede wszystkim, wyposażanie laboratoriów. Współpracę z Klientem rozpoczynamy na etapie przygotowywania inwestycji. W pierwszej kolejności to doradztwo przy projektowaniu przyszłych lub remontowanych laboratoriów, dotyczy ono organizacji przestrzeni i pracy w laboratorium, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i dobrą praktyką laboratoryjną. Następnym etapem jest przygotowanie, według wskazówek Użytkowników, projektu (aranżacji) umeblowania laboratorium (przykłady poniżej). Następnie dobierane są odpowiednie do rodzaju pracy materiały, urządzenia i konkretne rozwiązania konstrukcyjne. W wyniku tego etapu powstaje trójwymiarowy projekt laboratorium oraz opis wymagań technicznych, na podstawie których sporządzana jest oferta cenowa. Wszystkie te prace wykonujemy bezpłatnie.

Aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę dostarczenia nowoczesnego wyposażenia laboratorium, stawiamy do Państwa dyspozycji naszych przedstawicieli regionalnych, projektantów wnętrz, konstruktorów mebli i dygestoriów, specjalistów od logistyki, kierowników produktów i wiele innych osób, które swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem pomogą Państwu stworzyć wymarzone laboratorium.

Współpracujemy także z firmami architektonicznymi w zakresie projektowania przestrzeni laboratoryjnej. Dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem i gotowymi modelami.

W tym dziale znajdą Państwo informacje o:

  • Meblach laboratoryjnych zarówno metalowych jak i z materiałów drewnopochodnych (płyta laminowana)
  • Dygestoriach ceramicznych, metalowych, a także przeciw wybuchowych
  • Meblach biurowych
  • Komorach laminarnych z pionowym i poziomym przepływem powietrza oraz II klasy bezpieczeństwa
  • Stołach wagowych, stołach do miareczkowania, stołach pod aparaturę
  • Szafach na szkło, szafach na odczynniki, szafach na szkiełka mikroskopowe
  • Specjalnych szafa ognioodpornych
  • Regałach do hodowli roślin metoda iv-vitro.K
  • krzesłach i fotelach laboratoryjnych i biurowych

Partnerzy i dostawcy